Обласна лікарня покращує свою матеріально-технічну базу для боротьби з COVID-19

66Нещодавно матеріально-технічна база обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського  поповнилась  ще одним апаратом штучної вентиляції легень.

Цей апарат подарував колектив  АТ «Житомиробленерго». Апарат вже доставлений в лікарню та встановлений у реанімаційному відділенні.

Загальна кількість апаратів ШВЛ в обласній лікарні – 35, з них нових та сучасних  налічується 21 одиниця.

Апарат ШВЛ допомагає медикам у боротьбі з такими ускладненнями від корона вірусної інфекції як пневмонія, а в деяких випадках стає просто незамінним  для порятунку хворих.

Зазначимо, що три відділення, які були закриті на карантин в обласній лікарні, вже працюють у звичному режимі для надання ургентної допомоги. Мова йде про відділення кардіохірургії, операційний блок і хірургічне відділення.

На жаль, виявлено випадок інфікування серед молодшого медичного персоналу відділення лапароскопічної хірургії.

Станом на 26 червня ПЛР - лабораторією обласної лікарні з моменту її відкриття вже зроблено майже тисячу  ІФА  - тестів та ПЛР-аналізів.

А щодо нового для лікарні пакету послуг «Надання первинної допомоги», то в обласній поліклініці вже можуть обслуговуватись та обслуговуються майже 100 пацієнтів, які уклали угоди з сімейним лікарем.

Пресслужба обласної ради

64

64

64

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2