обласна рада оголошує про пошук представників громадськості

Житомирська обласна рада
оголошує про пошук представників громадськості
до складу поліцейської комісії Головного управління
Національної поліції в Житомирській області
та поліцейської комісії Управління поліції охорони
в Житомирській області

 Законом України «Про Національну поліцію» запроваджений інститут поліцейських комісій, які створюються для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції.

          Частиною 3 статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять п’ять осіб, серед яких два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

          З огляду на викладені норми законодавства та враховуючи листи головного управління Національної поліції в Житомирській області та Управління поліції охорони в Житомирській області Департаменту поліції охорони про створення поліцейських комісій, обласна рада оголошує про пошук представників громадськості до складу

- поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Житомирській області,

- поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області.

          Особам, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу вищевказаних поліцейських комісій, необхідно подати у обласну раду наступні документи:

  • заяву (клопотання);
  • автобіографію та копію документа про освіту;
  • копію паспорта громадянина України;
  • документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет (рекомендаційні листи, характеристики тощо);
  • письмові пропозиції про своє бачення у роботі поліцейських комісій головного управління Національної поліції в Житомирській області та Управління поліції охорони в Житомирській області.

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Житомирською обласною радою протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115, канцелярія обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2