№ 52 Про передачу нерухомого майна за адресою: м. Житомир, вул. Котовського, 100

 

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга  сесія                                                                                    VIІ скликання

від   24.12.15  №   52

Про передачу нерухомого
майна за адресою: м. Житомир,
вул. Котовського, 100

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Земельним кодексом України, враховуючи рішення обласної ради від 09.04.13 № 816 «Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», від 19.03.15 № 1434 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у новій редакції», звернення управління культури облдержадміністрації від 02.12.15 № 1342-1.16/2-15, погодження комунальної  установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради від 10.12.15 №  413, рекомендації постійної  комісії  обласної  ради  з  питань  бюджету і комунальної власності від  18.12.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з балансу комунальної установи «Обласний культурно-мистецький центр» Житомирської обласної ради  нерухоме майно за  адресою:  м. Житомир, вул. Котовського, 100, на баланс комунальної  установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, згідно з додатком,  та закріпити нерухоме майно на праві оперативного управління.          

2. Приймання-передачу нерухомого майна здійснити відповідно до чинного законодавства.

3. Директору комунальної  установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради Галичу М.А. у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі нерухомого майна та  провести державну реєстрацію права власності та іншого речового права на земельну ділянку за  адресою:  м. Житомир,  вул. Котовського, 100, у реєстраційній службі за місцем розташування об’єкта.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 


Голова обласної ради                                                                   А.В. Лабунська                        

 Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2