Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік.

trizyb1
Україна
Романівська  сільська  рада
Попільнянського району            Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

сьома сесія                                                                                       VІІ скликання

23.06.2016

 Про  ставки податку на  нерухоме майно,  відмінне
від земельної ділянки на 2017 рік.

     Заслухавши інформацію сільського голови Олексієнко М.С. ., та керуючись п.п.266.4.1, п.266.4, пп.266.5.1. п.266.5.ст.266 Податкового кодексу України відповідно до ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

      ВИРІШИЛА:

      1.Встановити граничну межу житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, на яку зменшується база оподаткуванняя:

      а)для квартири(квартир) на  60 кв.метрів;
      б)для житлового будинку (будинків незалежно від їх кількості) на 120  кв.метрів;
      в)для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток(у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири(квартир) та житлового будинку(будинків), в тому числі їх часток – 180 кв.метрів.

      2.Базою оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб,є її загальна площа, зменшена на граничну межу житлової нерухомості,визначену в п.1 даного рішення сесії.

     3. Встановити ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб 0.0  відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року, за 1 кв.метр бази оподаткування.

     4.Базою оподаткування об’єкта нежитлової нерухомості(сараї,хліви,гаражі,літні кухні,майстерні, вбиральні, погреби,навіси,котельні і інші),що знаходяться у власності фізичних осіб,є її загальна площа.

     5.Встановити ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості,що перебуває у власності фізичних осіб 0.0  відсотка мінімальної заробітної плати,встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року, за 1 кв.метр.

     6.Встановити ставку податку для об’єктів житлової   та нежитлової  нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб,0,5 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1.кв.метр.

     7. Встановити  такий  перелік  осіб,які  звільняються від сплати  податку на  об’ єкти житлової  та  нежитлової нерухомості

 -інваліди всіх  груп,у  тому  числі  інваліди з  дитинства;
-учасники  бойових  дій;
-ветерани  війни  та  праці;
-постраждалі від  Чорнобильської катастрофи першої  та  другої  категорії;
-багатодітні  сім’  ї
-діти  війни         
-учасники АТО
- спадкоємці загиблих  учасників АТО

 

Сільський голова                        М.С. Олексієнко

Ви тут: Головна Сільські ради Квітнева об'єднана територіальна громада Романівська сільська рада Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік.