Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Романівка,Кошляки та Дехтярка

trizyb1
Україна
Романівська  сільська  рада
Попільнянського району            Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

сьома  сесія                                                                                           VІІ скликання

 23.06.2016

Про встановлення вартості
місячної оренди одного квадратного
метра загальної площі нерухомого майна
на території сіл Романівка,Кошляки та Дехтярка

             Відповідно ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення надходжень до сільського бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку ,будівництва  та житлово-комунального господарства України від 02.10.2015 року № 252   „Про прогнозні показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України  ”,  сільська рада

  ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території  сіл Романівка , Кошляки та Дехтярка на 2017 рік  (додається).

          2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл  Романівка, Кошляки  та  Дехтярка на 2016 рік в розмірі 6.20 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

          3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Романівка , Кошляки та Дехтярка на 2017 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

          4. Попільнянському відділенню Андрушівської ОДПІ забезпечити  контроль за розрахунком і сплатою  податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

         5. Секретарю сільської  ради оприлюднити інформацію про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на інформаційному стенді  сільської  ради в установленому порядку.

         6. Копію  рішення  надати  до  Попільнянського відділення Андрушівської ОДПІ.

          7. Дане  рішення набирає чинності  з 1 січня  2017 року.

          8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з  питань  дотримання  прав законності ,прав  людини  та  гуманітарних  питань

 

 Сільський голова                             М.С. Олексієнко

 

                                          Додаток  до рішення
                                          7 сесії 7 скликання
                                          від 23.06.2016

             Розрахунок  мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сільської ради

    Мінімальна сума орендної плати за нерухоме майно визначається  виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна.

   Мінімальна вартість місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою  формулою:

                   Р= Рн/ ( К х 12)

Де  Р- мінімальна вартість місячної оренди 1 квадратного метра

    загальної площі нерухомого майна у гривнях

Рн – середня вартість 1 кв.м. новозбудованого об’єкта, подібного до  орендованого,яка обчислюється залежно від ринкової вартості у гривнях,

К- коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що

   відповідає проектному строку його експлуатації (від 5 до 100 років)

РН – відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку та

    будівництва України  від 02.10.2015 року № 252 «Про  прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла    за регіонами України « для  Житомирської області складає 7444 грн. з ПДВ.

 К- на території сільської ради складає 100 років

    Таким чином мінімальна вартість місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна,  що надається в оренду , на території сільської ради складає:

              7444 грн./ (100 р. х 12) = 6.20 грн. з ПДВ

 Застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

М -  місцезнаходження об’єкта  нерухомого майна, на території сільської ради            дорівнює – 1,5 

Ф-  функціональне використання об’єкта  нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює - 2, іншої комерційної діяльності -3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб - 1;

   У разі використання додаткових коефіцієнтів мінімальна вартість  місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

              Р=(Рн /(К х 12) х М х Ф   

 

 Секретар сільської ради                В.А.Геращенко

 

 

 

 

Ви тут: Головна Сільські ради Квітнева об'єднана територіальна громада Романівська сільська рада Про встановлення вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Романівка,Кошляки та Дехтярка