Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки транспортного податку з 2017 року

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ЄРЧИЦЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Восьма сесія                                                                                    VІІ скликання

РІШЕННЯ

 23.06.2016 року

Про встановлення ставки
транспортного податку

           Заслухавши інформацію сільського голови Олійника А.С., в зв’язку з набранням чинності Закону України від 24.12.2015 року № 909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансування бюджетних надходжень в 2016 році», у відповідності до пунктів 267.2, 267.3, 267.4 статті 267 Податкового кодексу  України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 ВИРІШИЛА:

 1.Встановити з 01 січня 2017 року ставку транспортного податку в розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який є об’єктом оподаткування.

2.Об’єктом  оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3.Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які є об’єктами  оподаткування.

4.Податковий період дорівнює календарному року.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та гуманітарних питань.

 

Сільський  голова                                                                         А.С. Олійник

Ви тут: Головна Сільські ради Квітнева об'єднана територіальна громада Єрчицька сільська рада Про встановлення ставки транспортного податку з 2017 року