Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Єрчицької сільської ради на 2017 рік

trizyb1
УК Р А Ї Н А
ЄРЧИЦЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Восьма  сесія                                                                                                           VІІ  скликання

РІШЕННЯ

 23.06.2016 року

 Про встановлення мінімальної   
вартості місячної оренди одного
квадратного метра загальної площі
нерухомого майна на території сіл
Єрчицької сільської ради на 2017 рік

 Заслухавши інформацію сільського голови Олійника А.С., з метою забезпечення надходжень до сільського бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового  Кодексу  України, Постанови Кабінету Міністрів України № 1253 від 29.12.2010 р. "Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб", враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.10.2015 року № 252  «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України», керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в  Україні", сільська рада

 ВИРІШИЛА:

 1.Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Єрчицької сільської ради на 2017 рік (додається).

2.Встановити мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Єрчицької сільської ради на 2017 рік в розмірі 6,20грн. з ПДВ відповідно до додатку.

3.До мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Єрчицької сільської ради на 2017 рік застосувати додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

4.Секретарю сільської ради Бевзо Л.М. оприлюднити дане рішення на інформаційному стенді в установленому порядку. Копію рішення подати до Андрушівської ОДПІ.

5.Андрушівській ОДПІ забезпечити контроль за розрахунком і сплатою податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстрацію платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

6.Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2017р.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та гуманітарних питань.

                                                               

Сільський  голова                                                                        А.С. Олійник

Ви тут: Головна Сільські ради Квітнева об'єднана територіальна громада Єрчицька сільська рада Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сіл Єрчицької сільської ради на 2017 рік