Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки акцизного податку на 2017 рік

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ЄРЧИЦЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Восьма сесія                                                                                                           VІІ скликання

РІШЕННЯ

 23.06.2016 року

Про встановлення ставки акцизного
податку на 2017 рік

           Заслухавши інформацію сільського голови Олійника А.С., в зв’язку з набранням чинності Закону України від 28.12.2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», у відповідності до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 ВИРІШИЛА: 

1.Встановити з 01 січня 2017 року ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (з податком на додану вартість) в розмірі 5% від вартості.

2.Секретарю сільської ради Бевзо Л.М. забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційному стенді та направити його до органу державної податкової служби.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та гуманітарних питань.

 

Сільський  голова                                                                        А.С. Олійник