Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення податку на майно в частині плати за землю.

trizyb1
УКРАЇНА
ЖОВТНЕВА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять друга сесія                                    VI скликання

РІШЕННЯ

 

від 29.01. 2015

Про встановлення податку
на майно в частині плати за землю.

Заслухавши інформацію сільського голови Бородавка 1.0. керуючись ст.12 269. 274 Початкового кодексу України (із змінами та доповненнями прийнятими Законами України). ст.28 Закону України «1 Іро місцеве самоврядування в Україні» . сільська рада

ВИРІШИЛА:

1 Встановити податок на майно в частині плати за землю, за земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні (виділені для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд у розмірі 0005% від їх нормативної грошової оцінки з урахуванням індексу інфляції, для першої та другої плану вально економічних зон села Жовтневе, а для ведення особистого селянського господарства у розмірі 0,00ь% від їх нормативної грошової оцінки з урахуванням індексу інфляції для першої іа цругої планувально - економічних зон села Жовтневе.

Підставою для нарахування земельного податку с дані державною земельного кадастру (ст. 286.1 Податкового кодексу України).

2. Встановити податок на майно в частині плати за землю, за земельні ділянки як. перебувають у комерційному користуванні суб'єктів господарювання (крім державно, та комунальної власності) у розмірі 6% від нормативної грошово, оцінки земельно, діляпки з урахуванням індексу інфляції.  
3 Не проводити нарахування податку на майно в частині плати за землю для бюджетних та комунальних підприємств, установ та організацій, що розташовані на території села Жовтневе ( сільської ради, дитячого садка, будинку культури. Жовтневої ЗОНІ та релігійних громад).

4. Рішення для проведення нарахування податку на майно в частин, „лаги за землю надати органу Державної фіскальної служби у Попільнянському районі.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та бюджету.

 

Сільський голова                                   І.О. Бородавка   

Ви тут: Головна Сільські ради Квітнева об'єднана територіальна громада Про встановлення податку на майно в частині плати за землю.