Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
МИРОЛЮБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 Сорок третя сесія                                                      VІ скликання

від 25.06.2015 року

 Про встановлення ставки податку
на нерухоме майно, відмінне
від земельної ділянки на 2016 рік

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Остапенко Г.С., керуючись п.п. 266.4.1 п. 266.4  п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266  Податкового Кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1.Збільшити граничну межу житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, на яку зменшується база оподаткування:

а) для квартири (квартир) – 100 кв. метрів;

б) для житлового будинку (будинків) – 150 кв. метрів;

В) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (уразі одночасного перебування у власності платника податку квартири (квартир) та житлового будинку (будинків), в тому числі їх часток – 250 кв. метрів.

2.   Базою оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб, є її загальна площа, зменшена на граничну межу житлової нерухомості, визначену в п.1  даного рішення сесії.

 3.Встановити ставку податку для об’єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб – 0,01 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

 4. Базою оподаткування об’єкта нежитлової нерухомості  (сараї, хліви, гаражі, літні кухні майстерні, вбиральні, погреби, навіси котельні і інші), що знаходяться у власності фізичних осіб, є її загальна площа.

 5.  Встановити ставку податку для об’єкта нежитлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб – 0,001 відсотка   мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

6.Встановити ставку податку для об’єктів житлової та нежитлової  нерухомості, що перебуває у власності юридичних осіб – 1 відсот  мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня   звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

 7. Встановити такий перелік осіб, які звільняються від сплати податку  на об’єкти житлової нерухомості:

-         інваліди всіх груп, в тому числі інваліди з дитинства;

-         учасники бойових дій;

-         ветерани війни та особи на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-         постраждалі від Чорнобильської катастрофи першої та другої категорії;

-         фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету та сільського господарства.

  

Секретар                                                                 Г.С.Остапенко

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Миролюбівська сільська рада Про встановлення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік