Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Миролюбівка на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
МИРОЛЮБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Сорок третя сесія                                                                 VІ скликання

РІШЕННЯ

від 25.06.2015 року.

 Про встановлення  мінімальної
вартості місячної оренди 1(одного)
квадратного метра загальної площі
нерухомого майна на території
с. Миролюбівка на 2016 рік

        Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до  сільського бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11.11.2014 року № 307  «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України на 2015 рік ”,  сільська   рада

  ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Миролюбівка на 2016 рік  (додається).

 2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Миролюбівка на 2016 рік   в розмірі 4,56 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

 3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Миролюбівка на 2016 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

 4. Попільнянському відділу Андрушівської МДПІ забезпечити  контроль за розрахунком і сплатою  податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

 5. Секретарю сільської  ради оприлюднити інформацію про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на інформаційному стенді  сільської  ради в установленому порядку.

 6.     Копію  рішення  надати  до  Попільнянського відділу Андрушівської МДПІ.

 7. Це рішення набирає чинності  з 1 січня  2016 року.

 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із соціальних питань законності та правопорядку.

 

 Секретар                                                                         Г.С.Остапенко

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Миролюбівська сільська рада Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Миролюбівка на 2016 рік