Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2017 рік

trizyb1
УКРАЇНА
МИРОЛЮБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 Сьома  сесія                                                            VІІ скликання

від 16.06.2016 року

Про встановлення ставки податку
на нерухоме майно відмінне від
земельної ділянки на 2017 рік

     У  зв’язку з набранням чинності Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких  інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних  надходжень у 2016 році”, статті 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Базою оподаткування об’єкта (об’єктів)житлової нерухомості в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку зменшується:

а) для квартири (квартир) незалежно від їх кількості – на 60 кв. м.;
б) для житлового будинку (будинків) незалежно від їх кількості – на 120 кв.м.;
в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири / квартир та житлового будинку / будинків, у тому числі їх часток) – на 180 кв.м..

2.  За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної  чи юридичної особи – платника податку, загальна площа  якого перевищує 300 кв.м. (для квартири) та/або 500 кв. м. (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів «а» - «г»  п.п.266.7.1. п. 266.7 збільшується на 25 000 грн. на рік за кожен такий об’єкт житлової   нерухомості (його частку).

 3. Встановити ставку податку для об’єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб – 0,005 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, за 1  кв. м. бази оподаткування.

 4.Встановити ставку податку для об’єкта нежитлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб – 0,001% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (податкового) року, за 1 кв.м.

 5.Встановити ставку додатку для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебуває у власності юридичних осіб – 1% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.м.

 6.Встановити такий перелік осіб, які звільняються від сплати податку на об’єкти житлової нерухомості:

-         інваліди всіх груп, в тому числі інваліди з дитинства;
-         учасники бойових дій;
-         ветерани війни та особи на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
-         постраждалі від Чорнобильської катастрофи першої та другої категорії;
-         фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

7. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

8. Дане рішення оприлюднити в установленому законодавством порядку.

 9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету та сільського господарства.

  

Сільський голова                                                               О.М.Козаченко

 

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Миролюбівська сільська рада Про встановлення ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2017 рік