Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с.Котлярка на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
КОТЛЯРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН  ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок  першої сесії                                                                 VІ скликання

від 03.06.2015.

 Про встановлення  мінімальної
вартості місячної оренди 1(одного)
квадратного метра загальної площі
нерухомого майна на
території с.Котлярка на 2016 рік

            Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до  сільського бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 06.02.2015 року №17  «Про  показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України”,  сільська   рада

  ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с.Котлярка на 2016 рік  (додається).

 2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с.Котлярка на 2016 рік в розмірі 4,48 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

 3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с.Котлярка на 2016 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

 4. Попільнянське  віділення Андрушівської  ОДПІ забезпечити  контроль за розрахунком і сплатою  податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

  5.Секретарю сільської  ради оприлюднити інформацію про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на інформаційному стенді  сільської  ради в установленому порядку.

 6.  Копію  рішення  надати  до  Попільнянського відділення  Андрушівської ОДПІ.

 7. Це рішення набирає чинності  з 1 січня  2016 року.

 8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із соціальних питань законності та правопорядку.

 

 Сільський  голова                                                         Н.М.Назарук

 

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Котлярська сільська рада Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с.Котлярка на 2016 рік