Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2016 рік

trizyb1
 У К Р А Ї Н А
КОТЛЯРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Сорок першої сесії                                                                  УІ  скликання

від  03.06.2015 року.

Про ставки податку на нерухоме
майно відмінне від земельної
ділянки на 2016 рік

          Керуючись п.п.266.4.1 п.266.4, п.п.266.5.1. п.266.5 ст.266 Податкового кодексу України, статті 26 п.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 ВИРІШИЛА:

          1.Збільшити граничну межу житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, на яку зменшується база оподаткування:

          а)  для квартири (квартир) – 120 кв.метрів;

          б) для житлового будинку (будинків) – 240 кв. метрів;

          в) для різних типів об᾽єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири (квартир) та житлового будинку (будинків), в тому числі їх часток, - 360 кв. метрів.

           2.Базою оподаткування об᾽єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб, є її загальна площа, зменшена на граничну межу житлової нерухомості, визначену в п. 1 даного рішення сесії.

           3.Встановити ставку податку для об᾽єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, 0,1 відсотка мінімальної  заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового ) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

           4. Базою оподаткування об᾽єкта нежитлової нерухомості (сараї, хліви, гаражі, літні кухні,майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, і інші), що знаходяться у власності фізичних осіб, є її загальна площа.

           5. Встановити ставку податку для об᾽єкта нежитлової нерухомості, щоперебуває у власності фізичних осіб, 0,001 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

            6. Встановити ставку податку для об᾽єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, 0,5 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року,           за 1 кв. метр.

            7. Встановити такий перелік осіб, які звільняються від сплати податку на об᾽єкти житлової нерухомості:

    - інваліди всіх груп, в тому числі інваліди з дитинства;

    - учасники бойових дій;

    - ветерани війни та првці;

    - постраждалі від Чорнобильської катастрофи першої та другої  категорії;

    - багатодітні сім᾽ї;

    - учасники АТО (за наявності довідки).

 

Сільський голова                                                          Н.М.Назарук

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Котлярська сільська рада Про ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2016 рік