Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки транспортного податку

 trizyb1
У К Р А Ї Н А 
КОТЛЯРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
   ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Сорок першої  сесії                                                                  УІ  скликання

від  03.06.2015 року.

Про  встановлення ставки
транспортного податку

          У зв᾽язку з набранням чинності Законом України від 28 грудня 2014 року          № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» та у відповідності до пунктів 267.2, 267.3,267.4 статті 267 Податкового кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 ВИРІШИЛА:

1.Об᾽єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об᾽єм циліндра двигуна понад 3000 куб.см.

 2. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які є об᾽єктами оподаткування.

 3. Встановити на 2016 рік ставку транспортного податку в розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який є об᾽єктом оподаткування.

 4. Податковий період дорівнює календарному року.

 

 Сільський голова                                                          Н.М.Назарук