Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставок податку на нерухомість

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ГОЛУБ’ЯТИНСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА
 ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                             VII скликання

 Від 30 червня 2016 року

 Про встановлення ставок податку
на нерухомість

          Керуючись п. п. 266.4.1, п. 266.4, п. п. 266.5.1, п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 В И Р І Ш И Л А :

 1.Встановити, що базою оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб, є площа квартири понад 60 кв. м., будинку - понад 120 кв. м., для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири (квартир) та житлового будинку (будинків), в тому числі їх часток - 180 кв. м..

2.Встановити ставку податку для об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, 0,5 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2017 року , за 1 кв. метр бази оподаткування.

3.Базою оподаткування об’єкта не житлової нерухомості (сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні і інші), що знаходяться у власності фізичних осіб, є її загальна площа.

4.Встановити ставку податку для об’єкта нежитлової нерухомості, що  перебуває у власності фізичних осіб, 0,02 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2017 року, за 1 кв. метр.

5.Встановити ставку податку для об’єктів житлової та не житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, 0,5 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2017 року, за 1 кв. метр.

 6.Встановити такий перелік осіб, які звільняються від сплати податку на об’єкти житлової або нежитлової нерухомості:

-         учасники бойових дій;

-         багатодітні сім’ї.

 

 

Сільський голова                                                   М. І. Грицай