Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для нежитлової нерухомості на 2016 рік.

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я № 919

  П`ятдесят перша  сесія                                        VI скликання

 від 05.06.2015 р.

 Про встановлення ставок
на нерухоме майно відмінне від
земельної ділянки для нежитлової
нерухомості на 2016 рік.

           Заслухавши інформацію селищного голови  Ковальчука В.Ю. , керуючись ст.266  Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями прийнятими Законами України), ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , селищна рада

 ВИРІШИЛА:

 1.Встановити ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  для об`єктів  нежитлової  нерухомості, які перебувають у власності фізичних  осіб в розмірі  0 ,02%  від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м.  бази оподаткування (загальної площі).

 2.Встановити ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для об`єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб (інвалідів всіх груп, в тому числі інвалідів з дитинства; учасників бойових дій як на території України так і на територіях інших країн; учасників АТО; ветеранам війни та праці; особам першої та другої категорії, що постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; пенсіонерів за віком; одиноких батьків, на утриманні яких знаходяться діти до 18 років.) в розмірі 0,01 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м. бази оподаткування (загальної площі).

 3.Встановити ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  для об`єктів  нежитлової  нерухомості, які перебувають у власності юридичних  осіб в розмірі  0,2%  від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м.  бази оподаткування (загальної площі).

 4. Рішення надати органу Державної фіскальної служби у Попільнянському районі.

. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування і бюджету.

 

 Селищний голова                                                               В.Ю.Ковальчук

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Про встановлення ставок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для нежитлової нерухомості на 2016 рік.