Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Попільня на 2016 рік.

trizyb1
УКРАЇНА
ПОПІЛЬНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 916

 П`ятдесят перша   сесія                                                          VІ скликання

від 05.06.2015 року     

 Про встановлення  мінімальної
вартості місячної оренди 1(одного)
квадратного метра загальної площі
нерухомого майна на території
смт Попільня на 2016 рік.

          Відповідно ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення надходжень до селищного бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11.11.2014 року № 307  „Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України на 2015 рік ”,  селищна рада

  ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території  смт Попільня на 2016 рік  (додається).

          2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території  на 2016 рік  в розмірі  4,50 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

          3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Попільня  на 2016 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

          4. Попільнянсьому відділенню Андрушівської ОДПІ забезпечити  контроль за розрахунком і сплатою  податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

         5. Секретарю селищної  ради оприлюднити інформацію про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на інформаційному стенді  селищної  ради в установленому порядку.

         6. Копію  рішення  надати  до  Попільнянському  відділенню Андрушівської ОДПІ.

          7. Це рішення набирає чинності  з 1 січня  2016 року.

          8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, законності та правопорядку, питань земельних відносин.

 

 Селищний голова                                                         В.Ю.Ковальчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                Додаток

                                                                               до рішення 51 сесії шостого                                                                        

                                                                               скликання

                                                                               від 05.06.2015 року №916 

 

Розрахунок

мінімальної вартості місячної оренди

1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна

території смт Попільня на 2016 рік

         Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна. Мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р   = Р н / (К  х 12)

де Р  – мінімальна вартість місячної оренди 1кв.м загальної площі нерухомого майна у гривнях, (грн./м2);

Рн – середня вартість 1 кв.м новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях, (грн./м2);

К  – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку його експлуатації (від 5 до 100 років).

Рн - відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11.11.2014 року № 307 “ Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України на 2015 рік ”для Житомирської  області складає 5472 грн. з ПДВ.

К  -   на території  смт Попільня складає 100 років.

Таким чином мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, на території смт Попільня на 2015 рік

складає:

5472 грн. / (100 р. х 12) = 4,56 грн. з ПДВ.

Застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

М – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна,  на території смт Попільня дорівнює– 1,5

Ф – функціональне використання об’єкта нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб, – 1;

У разі використання додаткових коефіцієнтів мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р  = (Р н / (К х 12)) х М х Ф

 

 Секретар селищної   ради                                               В.Г.Степанюк

Ви тут: Головна Сільські ради Попільнянська об'єднана територіальна громада Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Попільня на 2016 рік.