Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Паволоч на 2018 рік

trizyb1
  УКРАЇНА
ПАВОЛОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сімнадцята  сесія                                                       VІІ скликання  

від 13.07.2017

 Про встановлення  мінімальної
вартості місячної оренди 1(одного)
квадратного метра загальної площі
нерухомого майна на території
с. Паволоч на 2018 рік

        Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до  сільського бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 18.10.2016 року № 279  «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України на  2017 рік»,  сільська   рада

  ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Паволоч на 2018 рік  (додається).

 2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Паволоч на 2018 рік   в розмірі 7,05 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

 3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Паволоч на 2018 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

 4. Дане рішення підлягаю оприлюдненню на сайті Попільнянської районної ради.

 5. Дане рішення набирає чинності  з  01.01.2018 року.

 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету.

 

  Сільський  голова                                                                  М.П.Згортюк

 

 Додаток
до рішення 17 сесії
сільської ради
VІІ скликання
від 14.07.2017 року 

Розрахунок
мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна території с. Паволоч на 2018 рік

Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна. Мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

 Р   = Р н / (К  х 12)

де Р  – мінімальна вартість місячної оренди 1кв.м загальної площі нерухомого майна у гривнях, (грн./м2);

Рн – середня вартість 1 кв.м новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях,(грн./м2);

К  – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку його експлуатації (від 5 до 100 років).

Рн - відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 18.10.2016 року № 279  «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України» для Житомирської  області складає 8460 грн. з ПДВ.

К  -   на території  с. Паволоч складає 100 років.

Таким чином мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, на території с. Паволоч на 2017 рік складає:

8460 грн. / (100 р. х 12) = 7,05 грн. з ПДВ.

Застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

М – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна,  на території с. Паволоч дорівнює– 1,5;

Ф – функціональне використання об’єкта нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб, – 1;

У разі використання додаткових коефіцієнтів мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р  = (Р н / (К х 12)) х М х Ф

 

 Секретар сільської   ради                                                  С.С.Карплюк

Ви тут: Головна Сільські ради Паволоцька сільська рада Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с. Паволоч на 2018 рік