Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки транспортного податку на території Красногірської сільської ради на 2018 рік

trizyb1
УКРАЇНА
КРАСНОГІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Двадцять  друга  сесія                                                             VII           скликання

РІШЕННЯ №122

Від 14.07.2017 року 

 Про встановлення ставки
транспортного податку на
території   Красногірської   сільської
ради на 2018 рік

           Заслухавши інформацію сільського голови Гашук  Тетяни  Олексіївни, у відповідності до Податкового кодексу України, Законів України від 20.12.2016 року № 1791-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», від 21.12.2016 року № 1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 ВИРІШИЛА:

         1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані на території Красногірської сільської  ради  згідно з чинним законодавством, власні легкові автомобілі.

         2. Об»єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п»яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

         3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, з року випуску якого минуло не більше п»яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

         4. Встановити ставку транспортного податкуз розрахунку на календарний рік в розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який є об»єктом оподаткування.

         5. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

          6. Податок сплачується за місцем реєстрації об»єктів оподаткування і зараховується до бюджету Красногірської  сільської  ради   згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

         Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б)  юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

          7. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до Попільнянського відділення Бердичівської ОДПІ декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 «Податкова декларація (розрахунок) Податкового кодексу України з розбивкою річної суми рівними частками щоквартально.

            Щодо об»єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою-платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об»єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об»єкт.

           8. Дане рішення підлягає оприлюдненню на сайті Попільняської  районної  ради.

           9. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

         10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                                                                Т.О.Гашук

 

Ви тут: Головна Сільські ради Красногірська сільська рада Про встановлення ставки транспортного податку на території Красногірської сільської ради на 2018 рік