Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красногірської сільської ради на 2018 рік

trizyb1
УКРАЇНА
КРАСНОГІРСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №118

Двадцять друга  сесія                                                                       VІІ скликання

від 14.07.2017.

 Про  податок  на нерухоме
майно, відмінне від земельної
ділянки на території  Красногірської
сільської ради на 2018 рік

           У зв»язку з набранням чинності Закону України від 24.12.2015 року № 909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансування бюджетних надходжень у 2016 році», у відповідності до п.п. 266.4.1, п. 266.4, п.п. 266.5.1, п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу  України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 ВИРІШИЛА: 

          1. Базою оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних та юридичних осіб, є її загальна площа.

           2. Встановити на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що перебуває у власності фізичних осіб за 1 кв.м. площі об’єкта житлової нерухомості:

А) для квартир, незалежно від їх кількості – 0% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня звітного (податкового) року;

Б) для будинків, незалежно від їх кількості – 0% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня звітного (податкового) року;

В) для різних видів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку, у тому числі їх часток – 0% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня звітного (податкового) року;

Г) для домоволодінь, дачних будинків, садових будинків, житлових приміщень, котеджів, прибудов до житлового будинку, житлових будівель, кімнат у житлових приміщеннях, назалежно від їх кількості - 0% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня звітного (податкового) року.

        3. Встановити на 20178 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, нежитлові приміщення, нежитлові будівлі, комплекси, споруди, приміщення), що перебуває у власності фізичних осіб за 1 кв.м. площі об’єкта нежитлової нерухомості – 0% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня звітного (податкового) року.

          4. Встановити на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що перебуває у власності юридичних осіб, за 1 кв. м загальної площі об’єкта житлової та нежитлової нерухомості – 0,6% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

          5. Встановити на 2018 рік додаткову фіксовану ставку податку в розмірі 25000 грн за кожен об’єкт житлової нерухомості (його частку), що перебуває у власності фізичних та юридичних осіб, загальна площа якого перевищує 300 кв.м. для квартири та 500 кв.м. для житлового будинку.

         6. Встановити пільги зі сплати податку:

- база оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичних осіб, зменшується:

А) для квартир, незалежно від їх кількості – на 60 кв.м;

Б) для будинків, незалежно від їх кількості – на 120 кв.м;

В) для різних видів об»єктів житлової нерухомості, втому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку, у тому числі їх часток – на 180 кв.м.

         7. Встановити перелік осіб, які звільняються від сплати податку на об’єкти житлової нерухомості:

- учасники бойових дій;

- багатодітні сім»ї;

- постраждалі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої та другої  

  категорій;

- інваліди всіх груп, в т. ч. інваліди дитинства;

- учасники АТО,

- спадкоємці загиблих учасників АТО.

 8.Дане рішення підлягає оприлюдненню  на сайті Попільнянської районної  ради.

9.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 р.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань  планування бюджету і сільського господарства.

 

 Сільський голова                                                               Т.О.Гашук

 

 

Ви тут: Головна Сільські ради Красногірська сільська рада Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красногірської сільської ради на 2018 рік