Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставок податку на майно в частині плати за землю на 2018 рік

trizyb1
У К Р А Ї Н А
КРАСНОГІРСЬКА СІЛЬСЬКА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКО ОБЛАСТІ

Двадцять друга   сесія                                                    VII скликання

РІШЕННЯ №117

Від  14 липня  2017  року

 Про встановлення  ставок
податку на майно в частині
плати за землю  на 2018 рік

 У  зв’язку з набранням чинності Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких  інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних  надходжень у 2016 році”, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити з 01 січня 2018 року на території  Красногірської  сільської    ради податок на майно в частині плати за землю, згідно з Положенням (додаток 1).

2. Встановити ставки земельного податку на території Красногірської сільської    ради:

2.1.  за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (не залежно  від місцезнаходження) у розмірі 2 відсотків від їх нормативної грошової оцінки;

2.2. за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної власності) у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки;

 2.2.1 За земельні ділянки, які знаходяться у користування суб’єктів господарювання державної та комунальної власності у розмірі 1% від їх нормативно-грошової оцінки.»

2.3.  для  сільськогосподарських угідь   за межами  населених пунктів (у відсотках від їх нормативної грошової оцінки) у таких розмірах:

-  рілля  -1,0

2.3.1 для  сільськогосподарських угідь   в межах  населених пунктів (у відсотках від їх нормативної грошової оцінки) у таких розмірах:

рілля  - 0,5

 2.3.2  землі загального користування, не залежно  від їх місцезнаходження – 1,0 % від нормативної  грошової оцінки землі

2.4. за земельні ділянки, зайняті житловим фондом у розмірі 0,5  відсотків від  їх нормативної грошової оцінки;

 3. Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено у розмірі 5  відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

 4. Ставки земельного податку за земельні ділянки, надані для залізничного транспорту в межах смуг відведення, які  розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 2 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області. 

5.Ставки земельного податку застосовуються у відсотках до нормативної грошової оцінки земель з урахуванням щорічного коефіцієнта індексації, визначеного законодавством України.

6. Звільнити від сплати земельного податку:

       -  органи   державної   влади   та   органи   місцевого самоврядування;

       -  релігійні організації України;

- дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, ветеринарної медицини, соціального захисту, фізичної культури та спорту, військові формування, утворенні відповідно до Законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна  служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

       -  підприємства, установи, організації, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості;

Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

            Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання  ними будівель, споруд (їх  частин) в тимчасове користування ( оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел  фінансування.

7.Звільнити від сплати земельного податку фізичних осіб в межах граничних норм встановлених статтею 281 Податкового кодексу України.

8.  Встановити орендну плату за земельні ділянки в  межах населеного пункту у розмір 5 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

9. Рішення оприлюднити шляхом розміщення на сайті  Попільнянської районної  ради та на дошці оголошень за адресою  вул.Шкільній,18 у термін до 15.07. 2017 року.

10. Рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та сільського господарства.

 

Сільський  голова                                        Т.О.Гашук

Ви тут: Головна Сільські ради Красногірська сільська рада Про встановлення ставок податку на майно в частині плати за землю на 2018 рік