Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про заключення договорів оренди на земельні ділянки для комерційного використання та встановлення ставок орендної плати на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Четверта сесія                                                            VІІ скликання

РІШЕННЯ

Від 21.12.2015 року

 Про заключення договорів оренди
на земельні ділянки для комерційного
використання та встановлення ставок
орендної плати на 2016 рік

 Заслухавши інформацію селищного голови Мізерного Анатолія Миколайовича, з метою впорядкування розрахунків за земельні ділянки, які використовуються фізичними особами підприємцями, у відповідності до ст. 288 Податкового кодексу України, ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, селищна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Встановити з 01.01.2016 року для фізичних осіб-підприємців, які не виготовляли технічної документації по встановленню меж земельних ділянок в натурі, процентні ставки орендної плати за земельні ділянки, від їх нормативної грошової оцінки:

 1.1. Для комерційного використання:

- земельні ділянки під магазинами вагонного типу (МАФ) - 5%,

- земельні ділянки під капітальними приміщеннями - 5%,

 2. Встановити з 01.01.2016 року процентні ставки орендної плати за земельні ділянки, від їх нормативної грошової оцінки, для земель під господарськими будівлями і дворами - 3%.

 3. Зобов”язати вищевказаних користувачів земельних ділянок заключити договори оренди з селищною радою на орієнтовну площу земельних ділянок, які плануються до використання.

 4. В разі незаключення договорів оренди земельних ділянок землекористувачами на протязі 10-ти днів, підняти питання звільнення земельних ділянок.

 

 Селищний голова                                                                   А.М.Мізерний

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Рішення Четверта сесія VII скликання Про заключення договорів оренди на земельні ділянки для комерційного використання та встановлення ставок орендної плати на 2016 рік