Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про надання дозволу ТОВ «Євроінвестгруп ЛТД» на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

trizyb1
УКРАЇНА
КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Четверта сесія                                                                     VІІ скликання

РІШЕННЯ

Від 21.12.2015 року

 Про надання дозволу ТОВ «Євроінвестгруп ЛТД»
на купівлю-продаж земельної ділянки
несільськогосподарського призначення

 Розглянувши клопотання і представлені документи ТОВ «Євроінвестгруп ЛТД», у відповідності до ст. ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Погодитись на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3696 га, кадастровий номер 1824755400:08:003:0025, яка знаходиться в с. Радгоспне, вул. Мічуріна, 7/1, ТОВ «Євроінвестгруп ЛТД», яка надавалась для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно договору оренди № 9 від 01.09.2015 року.

 2. Укласти угоду про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни вищевказаної земельної ділянки між Корнинською селищною радою та ТОВ «Євроінвестгруп ЛТД».

 3. Замовити в землевпорядній організації виготовлення документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка підлягає продажу та представити її на розгляд сесії селищної ради.

 4. Спеціалісту землевпоряднику селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

  

Селищний голова                                                                   А.М.Мізерний

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Рішення Четверта сесія VII скликання Про надання дозволу ТОВ «Євроінвестгруп ЛТД» на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення