Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди Шубіній І.Г.

trizyb1
УКРАЇНА
КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Четверта сесія                                                             VІІ скликання

РІШЕННЯ

Від 21.12.2015 року

Про передачу земельної ділянки
в користування на умовах оренди
Шубіній І.Г.

Розглянувши заяву Шубіної Ірини Григорівни, заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника селищної ради Кравченка Сергія Васильовича, у відповідності до ст. ст. 12, 124, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати Шубіній Ірині Григорівні в користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,006 га, для комерційної діяльності, яка знаходиться в смт Корнин, вул. Соборна, терміном на 10 років.

2. Встановити проценту ставку орендної плати в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки, з врахуванням індексів інфляції.

3. Зобов»язати Шубіну І.Г. заключити додаткову угоду до договору оренди вищевказаної земельної ділянки від 13.03.2006 року № 040621900002.

4. Шубіній І.Г. зареєструвати договір оренди земельної ділянки згідно чинного законодавства.

 

Селищний голова                                                      А.М.Мізерний

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Рішення Четверта сесія VII скликання Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди Шубіній І.Г.