Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про надання дозволу громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність

trizyb1
УКРАЇНА
КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Четверта сесія                                                      VІІ скликання

РІШЕННЯ

Від 21.12.2015 року

Про надання дозволу громадянам
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
з метою передачі у власність

 Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.04 № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, із земель комунальної власності Корнинської селищної ради:

- Ніколайчук Людмилі Анатоліївні, орієнтовною площею 1,9 га, з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою смт Корнин, вул. Личі.

 2. Рекомендувати вищевказаним громадянам замовити у суб”єкта господарювання, який має ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 3. Вищевказаним громадянам після виготовлення проекту землеустрою, провести реєстрацію земельної ділянки в відділі Держзгеокадастру у Попільнянському районі.

 4. Надати розроблений проект на затвердження до селищної ради.

  

Селищний голова                                                       А.М.Мізерний

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Рішення Четверта сесія VII скликання Про надання дозволу громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність