Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення ставки транспортного податку на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
ЛИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я
четверта сесія сільської ради VІІ скликання

від 29.01.2016 року № 3/01-01

 Про встановлення ставки
транспортного податку на 2016 рік

У зв’язку з набранням чинності Закону Україну від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»” та у відповідності до статті 267 Податкового кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Встановити на 2016 рік ставку транспортного податку в розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який є об’єктом оподаткування.

  2. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які є об’єктами оподаткування.

  3. Об'єктом оподаткування у 2016 році є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2016 році - 1,03 млн. грн.), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії сільської ради від 12.06.2015. «Про встановлення ставки транспортного податку».

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і сільського господарства.

 

 Сільський голова                                                                                       Ю. О. Курта

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Лисівська сільська рада Про встановлення ставки транспортного податку на 2016 рік