Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Лисівської сільської ради на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
ЛИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я
четверта сесія сільської ради VІІ скликання

від 29.01.2016 року № 2/01-01

Про встановлення податку на нерухоме
майно відмінне від земельної ділянки
на території Лисівської сільської ради
на 2016 рік

 У зв’язку з набранням чинності Закону Україну від 24 грудня 2015 р. №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»” та у відповідності до статті 266 Податкового кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на 2016 рік ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб в розмірі 0,01% відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1м² бази оподаткування.

 2. Встановити на 2016 рік ставку податку для об’єкта нежитлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, в розмірі 0,01% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1м² бази оподаткування.

 3. Встановити на 2016 рік ставку податку для об’єктів житлової і нежитлової нерухомості:

  • що перебувають у власності юридичних осіб, в розмірі 0,1% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1м² бази оподаткування.

  • що перебувають у власності фізичних осіб-підприємців в розмірі 0,05 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1м² бази оподаткування.

 4. Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в т.ч. його частка.

 5. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в т. ч. нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

 6. Податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 7. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 8. За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у т.ч. його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 м² (для квартири) або 500 м² (для будинку), сума податку збільшується на 25000 грн. на рік за кожен об’єкт житлової нерухомості (його частку).

 9. Оподаткування зменшується для об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку:

а) для квартири (квартир) незалежно від їх кількості – 60м²;

б) для житлового будинку (будинків) незалежно від їх кількості – 120м²;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток (у разі одночасного перебування у власника податку квартири (квартир) та житлового будинку (будинків), в т.ч. їх часток – 180м²..

 1. Встановити такий перелік осіб, які звільняються від сплати податку на об’єкти житлової нерухомості:

  • інваліди всіх груп, в т.ч. інваліди з дитинства;

  • учасники бойових дій та особи прирівняні до їх;

  • ветерани війни та праці;

  • постраждалі від Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії;

  • багатодітні сім’ї;

  • прийомні сім’ї;

  • дитячі будинки сімейного типу.

  • спадкоємці майна від осіб першого ступеня споріднення, що померли.

 2. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії сільської ради від 12.06.2015 «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки».

 

 Сільський голова                                                                             Ю. О. Курта

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Лисівська сільська рада Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Лисівської сільської ради на 2016 рік