Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Корнин на 2016 рік

trizyb1
УКРАЇНА
КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шістдесят третя сесія                                                                             VІ скликання

РІШЕННЯ

Від 07.07.2015 року     

 Про встановлення  мінімальної
вартості місячної оренди 1(одного)
квадратного метра загальної площі
нерухомого майна на території
смт Корнин на 2016 рік

          Відповідно ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення надходжень до селищного бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 06.02.2015 року № 17  „Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України»”,  селищна рада

  ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Корнин на 2016 рік  (додається).

2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Корнин на 2016 рік в розмірі 4,48 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Корнин на 2016 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

4. Попільнянській МДПІ забезпечити  контроль за розрахунком і сплатою податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

5. Секретарю селищної  ради оприлюднити інформацію про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на інформаційному стенді  селищної  ради в установленому порядку.

6. Копію  рішення  надати  до  Попільнянської   МДПІ.

7. Це рішення набирає чинності  з 1 січня  2016 року.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, законності та правопорядку.

  

Селищний голова                                                                                 А.М.Мізерний

 

                                                                      Додаток
                                                                     до рішення шістдесят третьої сесії
                                                                     селищної ради ради шостого скликання
                                                                     від 07.07.2015 року                                                                     

 Розрахунок
мінімальної вартості місячної оренди
1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна
території смт Корнин на 2016 рік

Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна. Мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р   = Р н / (К  х 12)

де Р  – мінімальна вартість місячної оренди 1кв.м загальної площі нерухомого майна у гривнях, (грн./м2);
Рн – середня вартість 1 кв.м новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях, (грн./м2);
К  – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку його експлуатації (від 5 до 100 років).
Рн - відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 06.02.2015 року № 17 “ Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» для Житомирської  області складає 5378 грн. з ПДВ.
К  -   на території  смт Корнин складає 100 років.
Таким чином мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, на території смт Корнин на 2016 рік складає:

5378 грн. / (100 р. х 12) = 4,48 грн. з ПДВ.

Застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

М – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна,  на території смт Корнин дорівнює– 1,5
Ф – функціональне використання об’єкта нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб, – 1;
У разі використання додаткових коефіцієнтів мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р  = (Р н / (К х 12)) х М х Ф

 Секретар селищної   ради                                                                     Л.Г.Гончарук

 

 

 

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території смт Корнин на 2016 рік