Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

trizyb1
УКРАЇНА
КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шістдесят третя сесія                                                                             VІ скликання

РІШЕННЯ

Від 07.07.2015 року

Про встановлення податку на нерухоме
майно, відмінне від земельної
ділянки

           Заслухавши інформацію селищного голови Мізерного Анатолія Миколайовича, у зв»язку з набранням чинності Закону України від 28.12.2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», у відповідності до п.п. 266.4.1, п. 266.4, п.п. 266.5.1, п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу  України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

 ВИРІШИЛА: 

1. Базою оподаткування об»єктів житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, є її загальна площа, зменшена на граничну межу житлової нерухомості, визначену даним рішенням.

2. Базою оподаткування об»єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, є її загальна площа.

3. Базою оподаткування об»єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності юридичних осіб, є її загальна площа.

 4. Збільшити граничну межу житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, на яку зменшується база оподаткування:

а) для квартири (квартир) незалежно від їх кількості - 100 кв. м;
б) для житлового будинку (будинків) незалежно від їх кількості – 400 кв.м;
в) для різних типів об»єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток ( у разі одночасного перебування у власника податку квартири (квартир) та житлового будинку (будинків), в тому числі їх часток – 500 кв.м.

5. Встановити на 2016 рік ставку податку для об»єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб в розмірі 0,4 відсотки мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

6. Встановити на 2016 рік ставку податку для об»єктів нежитлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, в розмірі 0,02 відсотки мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

7. Встановити на 2016 рік ставку податку для об»єктів житлової і нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, в розмірі 0,5 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр.

8. Встановити перелік осіб, які звільняються від сплати податку на об»єкти житлової нерухомості:

- учасники бойових дій;
- багатодітні сім»ї;
- постраждалі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої та другої категорій;
- інваліди всіх груп, в т. ч. інваліди дитинства;
- учасники АТО.

9. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на інформаційному стенді селищної ради в установленому порядку, а також забезпечити направлення копії цього рішення до органу державної податкової служби.

 

 Селищний голова                                                                                  А.М.Мізерний

 

 

 

 

Ви тут: Головна Сільські ради Корнинська об'єднана територіальна громада Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки