Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відомості про майновий стан та доходи за 2015 рік голови Василівської сільської ради.

Відповідно до Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції»,  надаю інформацію щодо майна та доходів одержаних у 2015 році мною головою Василівської сільської ради Попільнянського району Житомирської області Ковбасюк Зоєю Михайлівною.

Загальна сума сукупного доходу за звітний період становить 65770 гривні, у тому числі: заробітна плата - 59634 грн., дохід від передачі в оренду майна - 6136 грн.

Сукупний доход членів моєї сім’ї становив 118183 гривні.

У  власності членів сім’ї перебуває житловий будинок площею 72 кв.м., легковий автомобіль  ВАЗ 2107, 2000 року випуску, земельна ділянка площею 78000 кв.м.

Іншого нерухомого та рухомого майна, земельних ділянок у моїй власності  немає.

Ви тут: Головна Сільські ради Андрушківська об'єднана територіальна громада Василівська сільська рада Відомості про майновий стан та доходи за 2015 рік голови Василівської сільської ради.