Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Податки на 2017 рік

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про встановлення  ставки 
транспортного податку на 2017 рік

      Заслухавши інформацію сільського голови   та керуючись  ст.267  Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VШ від 28.12.2014 7 розділу П «Прикінцеві положення» Закону №909- VШ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»від 24.12.2015р.  та  відповідно до ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

       ВИРІШИЛА:

       1. Встановити ставку  транспортного податку з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі , з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість,яких  становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня  податкового(звітного) року.

  

Сільський голова                                                            А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

 Про встановлення ставок податку
 на нерухоме майно,відмінне від
 земельної ділянки на 2017 рік

      Заслухавши інформацію сільського голови  та керуючись п.п.266.4.1, п.266.4, пп.266.5.1. п.266.5.ст.266 Податкового кодексу України та пункту 7 розділу П «Прикінцеві положення» Закону №909- VШ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»від 24.12.2015р. та відповідно до ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

       ВИРІШИЛА:

       1.Збільшити граничну межу житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб, на яку зменшується база оподаткуванняя:

а)для квартири/квартир незалежно від їх кількості– 60 кв.метрів;

б)для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості– - 120 кв.метрів;

      в)для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток(у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, в тому числі їх часток) – 180 кв.метрів.

      2.Базою оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що знаходиться у власності фізичних осіб,є її загальна площа, зменшена на граничну межу житлової нерухомості,визначену в п.1 даного рішення сесії.

     3. Встановити ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб 0 ставку відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року, за 1 кв.метр бази оподаткування.

     4.Базою оподаткування об’єкта нежитлової нерухомості(сараї,хліви,гаражі,літні кухні,майстерні, вбиральні, погреби,навіси,котельні і інші),що знаходяться у власності фізичних осіб,є її загальна площа.

     5.Встановити ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості,що перебуває у власності фізичних осіб  0 ставку відсотка мінімальної заробітної плати,встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року, за 1 кв.метр.

     6.Встановити ставку податку для об’єктів житлової нерухомості , що перебувають у власності юридичних осіб,0,5 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1.кв.метр. та нежитлової нерухомості , що перебувають у власності юридичних осіб,0,5 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1.кв.метр

     7.Пільги по сплаті податку не встановлено.

         

Сільський голова                                                         А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

   Про встановлення ставки податку за
земельні ділянки розташовані в межах
населеного пункту,нормативно грошову
оцінку,яких не проведено на 2017 рік

  Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови та у відповідності до ст.26,69 Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.275  Податкового кодексу України і ст..206 Земельного кодексу України, сільська рада

   ВИРІШИЛА: 

     1.Не диференціювати ставку податку на земельні ділянки,розташовані в межах населеного пункту, нормативно грошову оцінку,яких не проведено.

  

   Сільський голова                                                         А.Б.Бочківський

 trizyb1
У К Р А Ї Н А

АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

   Про встановлення вартості
місячної оренди одного квадратного
метра загальної площі нерухомості
на території сільської ради на 2017 рік

             Відповідно ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення надходжень до сільського бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 27.10.2015 року № 273  „Про показники опосередкованої вартості  спорудження житла за регіонами України на 2016 рік ”,  сільська рада

  ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території  села Андрушки на 2017 рік  (додається).

          2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території  на 2017 рік в розмірі  6.20 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

          3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території с.Андрушки на 2016 рік  застосовувати  додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

          4. Попільнянському відділенню Андрушівської ОДПІ забезпечити  контроль за розрахунком і сплатою  податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

         5. Секретарю сільської  ради оприлюднити інформацію про мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на інформаційному стенді  селищної  ради в установленому порядку.

         6. Копію  рішення  надати  до  Попільнянського відділення Андрушівської ОДПІ.

          7. Це рішення набирає чинності  з 1 січня  2017 року.

          8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, законності та правопорядку.

 

    Сільський голова                                  А.Б.Бочківський

                                                                      Додаток  до рішення
                                                                      9 сесії 7 скликання
                                                                      від 23.06.2016

Розрахунок  мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території сільської ради

    Мінімальна сума орендної плати за нерухоме майно визначається  виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна.

   Мінімальна вартість місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою  формулою:

                   Р= Рн/ ( К х 12)

Де  Р- мінімальна вартість місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна у гривнях

Рн – середня вартість 1 кв.м. новозбудованого об’єкта, подібного до  орендованого,яка обчислюється залежно від ринкової вартості у гривнях,

К- коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку його експлуатації (від 5 до 100 років)

РН – відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України  від 27.10.2015 року № 273 «Про  показники опосередкованої вартості спорудження житла    за регіонами України на 2016 рік» для  Житомирської області складає 7444 грн. з ПДВ.

 К- на території сільської ради складає 100 років

    Таким чином мінімальна вартість місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна,  що надається в оренду , на території сільської ради складає:

              7444 грн./ (100 р. х 12) = 6.20 грн. з ПДВ

Застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

М -  місцезнаходження об’єкта  нерухомого майна, на території сільської ради  дорівнює – 1,5 

Ф-  функціональне використання об’єкта  нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює - 2, іншої комерційної діяльності -3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб - 1;

   У разі використання додаткових коефіцієнтів мінімальна вартість  місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

              Р=(Рн /(К х 12) х М х Ф   

  Секретар сільської ради                                               І.Л.Винарчук

                             

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

   Про встановлення ставки податку за
земельні ділянки розташовані в межах
населеного пункту,нормативно грошову
оцінку,яких не проведено на 2017 рік

  Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови та у відповідності до ст.26,69 Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.275  Податкового кодексу України і ст..206 Земельного кодексу України, сільська рада

   ВИРІШИЛА:

      1.Не диференціювати ставку податку на земельні ділянки,розташовані в межах населеного пункту, нормативно грошову оцінку,яких не проведено.

 

    Сільський голова                              А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про встановлення  ставки 
акцизного збору на 2017 рік

      Заслухавши інформацію сільського голови   та керуючись п.п.215.3.10, п.215.3 ст.215 та пп.213.1.9. п.213.1.ст.213 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VШ від 28.12.2014 та  відповідно до ст.26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

       ВИРІШИЛА:

       1. Встановити ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів(з податком на додану вартість)- у розмірі 5 відсотків.

 

 Сільський голова                                          А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про встановлення ставок
єдиного податку на 2017 рік 

      Заслухавши інформацію сільського голови   та керуючись п.5 розділу ХІХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ та враховуючи вимоги п.293.1 ст.293 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» від 4 листопада 2011 року №4014-VІ  та  главою 3 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VШ від 28.12.2014 та  відповідно до ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

       ВИРІШИЛА:

      1.Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

-         для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків мінімальної заробітної плати;

-         для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків мінімальної заробітної плати.

      2.Копію рішення про встановлення ставок єдиного податку надавати до Попільнянської МДПІ.

 

 Сільський голова                                               А.Б.Бочківський

    

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про надання  пільг по платі земельного
податку з юридичних осіб на 2017рік

              Розглянувши лист Андрушківської об’єднаної  державної податкової інспекції та згідно статті 284.1 Податкового кодексу України, сільська рада

 В И Р І Ш И Л А:

         1.Встановити пільги по платі земельного податку від  слідуючих юридичних осіб ,які знаходяться на території Андрушківської сільської ради : органи місцевого самоврядування,дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, освіти, охорони здоров я, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів,парки,стадіони,релігійні організації України,статути (положення ) яких зареєстровано у встановленому законом порядку,за земельні ділянки ,надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель , необхідних для забезпечення їх діяльності .

 

Сільський голова                                           А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про встановлення ставок податку
на майно в частині сплати за
землю на 2017 рік.

          В зв»язку з тим, що в 2014 році була проведена грошова оцінка земельних ділянок, керуючись ст.26 , Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ;  ст..274,269,270,271,274,281,286 Податкового кодексу України ,сільська рада

    ВИРІШИЛА:

    1.Встановити земельний податок присадибних земельних ділянок для фізичних осіб згідно нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації  у розмірі:

житловий фонд  0,1%  від нормативно-грошової оцінки

рілля                    0,5%  від нормативно-грошової оцінки

сади                    0,5%   від нормативно-грошової оцінки

 додаток додається;

    2.Відповідно до ст..281 Податкового кодексу України,встановити пільги для фізичних осіб. Від сплати земельного податку звільняються:

-інваліди першої і другої  груп

-фізичні особи ,які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

-пенсіонери за віком;

-ветерани війни та особи на яких поширюється дія Закону  України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

-фізичні особи,які визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

Звільняються від сплати податку на земельні ділянки передбачені для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм.

3.Контроль на виконання даного рішення покласти на головного бухгалтера Грушову  Л. 

 

 Сільський голова                                           А.Б.Бочківський

                                                                                                 

                                                                                             Додаток до рішення
                                                                                             9 сесії УІІ скликання
                                                                                             від 23 червня 2016року

 Нарахування ставки земельного податку присадибних земельних ділянок  для фізичних осіб згідно нормативно грошової оцінки з урахуванням  коефіцієнта індексації 1.249.

                      Назва вулиць

Ставка податку1га

житл.фонд

Ставка податку 1га під садами

Ставка податку

1 га ріллі

Вул..Вітрука

507,47

1241,74

171.64

Вул.Козацька

547,19

1227,64

204,55

Вул.Першотравнева

612,13

1241,74

171,64

Вул.Кооперативна

612,13

888,99

164,58

Вул.Шевченка

772,38

888,99

164,58

Вул.Тиха

612,13

888,99

164,58

Вул.Горького

677,08

1241,74

171,64

Вул.Гетьманська

772,38

1241,74

171,64

Вул.Юрія Ковальчука

723,67

1227,64

204,55

Вул.Незалежності

717,55

1241,74

171,64

Вул.Шкільна

772,38

1241,74

171,64

Вул.Заводська

772,38

1241,74

171,64

Вул.Садова

772,38

1241,74

171,64

Вул.Набережна

595,90

1241,74

171,64

Вул.Пушкіна

595,90

1241,74

171,64

Вул.Миру

595,90

1241,74

171,64

Вул.Свободи

595,90

1241,74

171,64

Вул.Рильського

595,90

1241,74

171,64

Вул.Закутенка

595,90

1241,74

171,64

Вул.Л.Українки

595,90

1241,74

171,64

Вул.Дачна

563,30

888,99

164,58

Вул.Зарічна

754,15

1241,74

171,74

Вул.Новопаволоцька

359,21

1241,74

171,74

Вул.Жарки

507,47

1241,74

171,74

Вул.Польова

595,90

1241,74

171,64

 

                      Сільський голова                                           А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про встановлення орендної
плати  за землю на 2017 рік

          Керуючись ст.26 п.35,ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.206 Земельного кодексу України; ст.69 Бюджетного кодексу України ;   ст..288 Податкового кодексу України,сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1.Затвердити ставку орендної плати за землю   на території Андрушківської сільської ради  згідно нормативної грошової оцінки з урахуванням індексу інфляції  :

      10% для комерційної діяльності від нормативно-грошової оцінки

     3% для земель водного фонду від нормативно-грошової оцінки

     3% для юридичних осіб від нормативно-грошової оцінки

 2.Контроль на виконання даного рішення покласти на головного бухгалтера Грушова Л.О.

 

 Сільський голова                                                      А.Б.Бочківський

 

trizyb1
У К Р А Ї Н А
АНДРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Попільнянського району     Житомирської області

Дев’ята  сесія                           VП скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

  Від 23 червня 2016 року

Про встановлення плати
 за землю на 2017 рік для
юридичних осіб

          Керуючись ст.26 п.35,ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.206 Земельного кодексу України; ст.69 Бюджетного кодексу України ;   ст..274  Податкового кодексу України,сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1.Затвердити ставку податку на земельні ділянки   на території Андрушківської сільської ради  згідно нормативної грошової оцінки з урахуванням індексу інфляції для юридичних осіб :

 3%   від їх нормативно грошової оцінки,

1%   від їх нормативно грошової оцінки для сільськогосподарських угідь.

       2.Затвердити ставку податку на земельні ділянки які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) у розмірі 10%від їх нормативно грошової оцінки.

       3.Контроль на виконання даного рішення покласти на головного бухгалтера Грушова Л.О.

 

Сільський голова                                                        А.Б.Бочківський