Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Європейське майбутнє та час якісних змін

Фото 1
Фото 2

25 червня вперше в Україні відбулася міжнародна конференція «Ринок праці України: європейський вимір», присвячена вдосконаленню інститутів ринку праці, модернізації служби зайнятості, залученню кращих європейських практик, у якій взяла участь перший заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева.

Конференцію організовано Міністерством соціальної політики України, Державною службою зайнятості України, Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні, Програмою розвитку ООН та Міжнародною організацією праці.

У конференції взяли участь Міністр соціальної політики України Павло Розенко, Голова Державної служби зайнятості України Ярослав Кашуба, директор Групи технічної підтримки з питань Гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи (Будапешт) Антоніо Граціозі, директор ПРООН в Україні Янтомас Хіємстра, директор регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Штефан Мойзер, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України, академік НАН України Елла Лібанова, українські та зарубіжні керівники і представники профільних установ, провідні експерти та вчені.

У форматі чотирьох модерованих панельних дискусій розглядалися шляхи та можливості імплементації вітчизняних та європейських практик забезпечення зайнятості населення, удосконалення інституціонального забезпечення розвитку ринку праці, механізми сприяння молодіжній зайнятості, розвиток професійних кваліфікацій працівників як основа ефективної співпраці роботодавців та служб зайнятості.

Ця міжнародна конференція відкриває нові перспективи для модернізації та розвитку української служби зайнятості.

«Служба зайнятості, яка нині активно модернізується, має стати спільною площадкою для об’єднання зусиль її власних працівників, органів влади та соціальних партнерів»,– підкреслив Я.Кашуба, наголосивши на створенні відкритого інформаційного простору, де клієнти та партнери служби зайнятості зможуть ефективно взаємодіяти.

«Структура, яка буде займатися зайнятістю населення, має бути більш відкритою – і для людей, що шукають роботу, і для роботодавців,– акцентував керівник установи.– Це принципово важливо. Сьогодні необхідні різноманітні інструменти, щоб стимулювати роботодавців до створення нових робочих місць. І служба зайнятості – це структура, яка має бути активним гравцем на ринку праці. Ми маємо покращити наші сервіси, і в цьому зв’язку – розширити функціонал центрів зайнятості, щоб допомагати людям швидше знайти роботу. Ми будемо посилювати напрями навчання, перекваліфікації, підвищення кваліфікації на ті робочі місця, які затребувані ринком праці».

Служба зайнятості України обирає шлях реформ для засвоєння та застосування кращого досвіду європейських країні і розширює сферу своєї міжнародної співпраці.

У рамках конференції підписано Угоду про кооперацію між Державною службою зайнятості України та Федеральною агенцією зайнятості Німеччини.

Ця Угода передбачає об’єднання зусиль, обмін інформацією та досвідом у таких сферах, як імплементація заходів активної політики ринку праці, аналіз та прогнозування ринку праці, сервісні послуги для працівників та роботодавців, надання інформації за професіями та професійна орієнтація, технології менеджменту та контролінгу, система управління персоналом, розвиток персоналу, підтримка ділових процесів інформаційно-комунікаційними технологіями, комплексні підходи до прогнозу та координації пропозиції та попиту на ринку праці.

Ви тут: Головна Новини Європейське майбутнє та час якісних змін