Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Сьогодні у селі Романівці відбудеться прощання із загиблим танкістом батальйону «Звіробій» Олійником Олександром Івановичем.


Олійник6 лютого в районі Донецького аеропорту трагічно обірвалося життя 44-річного старшини, старшого механіка-водія 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій» Олександра Олійника.
Разом із бойовими побратимами військовослужбовець виконував наказ командування 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Його танк потрапив в засідку ворога, двоє бійців встигли евакуюватися, але водій-механік Олександр Олійник загинув.

Про загибель бійця на на своїй сторінці у Facebook повідомив замкомбата «Звіробою» Олександр Буйволюк.
«Герої не вмирають!
Вчора виконуючи бойове завдання, загинув у танку Олександр Олiйник, найкращий механік-водій батальйону. Сьогодні намагаючись врятувати танк та дістати тіло Саши, під мінометним обстрілом загинув наймолодший командир взводу Петро Шемчук, разом з ним загинув Віктор Арабських. Слава Героям. Сьогодні в мене немає слів. Просто віддамо шану!", - написав Олександр Буйволюк.

Олександр Іванович Олійник народився 10 жовтня 1970 року в с. Романівка Попільнянського району. Працював завгоспом у Романівській загальноосвітній школі ім. М. Рильського. У вільний від роботи час чоловік ремонтував техніку. У рідному селі Олександра знали як добру, чуйну, чесну, відповідальну, порядну та працьовиту людину, яка готова прийти на допомогу в будь-який момент. 

Олександр Олійник був мобілізований до Збройних Сил України 4 вересня 2014 року. У загиблого залишилися батьки-пенсіонери, дружина та двоє синів-студентів.

Ви тут: Головна Новини Сьогодні у селі Романівці відбудеться прощання із загиблим танкістом батальйону «Звіробій» Олійником Олександром Івановичем.