Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Скликання двадцять восьмої сесії районної ради

Голова Попільнянської районної ради Боровський Петро Андрійович відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 03 листопада 2014 року підписав розпорядження про скликання двадцять восьмої сесії районної ради VI скликання.  Двадцять восьма сесія районної ради відбудеться 05 грудня 2014 року об 10.00 годині в залі засідань  районної ради.

           На порядок денний сесії вносяться питання:

1.Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

2.Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Попільнянського району на 2011 – 2015 роки.

3.Про хід виконання районної програми щодо виконання заходів загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на 2011 – 2015 роки.

4.Інформація прокуратури району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району.

5.Інформація районного відділу УМВС України в Житомирській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

6.Питання регулювання земельних відносин.

7.Питання комунальної власності.

8.Різне.

 

Ви тут: Головна Новини Скликання двадцять восьмої сесії районної ради