Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Інформація Коростишівської місцевої прокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності жителя с. Андрушки

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у справі відносно жителя с. Андрушки, який умисно заподіяв смерть своїй співмешканці.
У ході судового розгляду встановлено, що у листопаді 2018 року, перебуваючи за місцем свого проживання, між потерпілою та її чоловіком на побутовому ґрунті, виникла суперечка, під час якої останній наніс металевим предметом численні удари по голові та тулубу жінки. Від отриманих травм потерпіла померла на місці.
Більше того, чоловіка визнано винним у вчиненні ряду крадіжок, які він вчинив упродовж жовтня-листопада 2018 року.
Прокурором у суді було наведено достатніх доказів, що беззаперечно довели вину обвинуваченого.
За результатами судового розгляду вироком Андрушівського районного суду особу визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст.115, ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України та засуджено до 9 років позбавлення волі.
На даний час вирок набрав законної сили.

Прокурор Коростишівської
місцевої прокуратури                                    Я. Олицький

Ви тут: Головна Новини Інформація Коростишівської місцевої прокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності жителя с. Андрушки