Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відбулася 34 сесія районної ради VІІ скликання

сесія районно ради

20 грудня 2019 року відбулася тридцять четверта сесія районної ради VІІ скликання. У сесійній залі працювало 22 із 34 депутатів. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Жарук А.О., заступник голови райдержадміністрації Адамчук Р.О., сільські та селищні голови, керівники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації.
На початку роботи сесії заступниця голови Житомирської обласної державної адміністрації Остапченко Н.В. представила новопризначеного голову Попільнянської районної державної адміністрації Жарука Андрія Олександровича, який призначений на посаду розпорядженням Президента України від 11 грудня 2019 року. Очільник району подякував за довіру та запевнив, що працюватиме на досягнення високих результатів.
           Розпочалася робота сесії з вручення Грамот районної ради та Попільнянської районної державної адміністрації Зінчук Світлані Леонідівні, Бернатовичу Ворлодимиру Анатолійовичу, Півню Олександру Васильовичу за вагомий вклад у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування України, а також Литвину Олегу Анатолійовичу, Раусу Володимиру Дмитровичу, Павленко Надії Андріївні за активну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування України.
        Депутати районної ради опрацювали 15 питань і прийняли відповідні рішення.
Визнано повноваження депутата районної ради по виборчому списку районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Зайченко Інни Іванівни.
         Прийнято ряд районних програм на 2020 рік: Програму економічного і соціального розвитку Попільнянського району, Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію Попільнянського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, членів сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, комплексну Програму реалізація сімейної, гендерної політики, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, Програму забезпечення відкритості в діяльності Попільнянської районної ради та Попільнянської районної державної адміністрації, Програму фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою.
Одноголосно прийнято рішення про районний бюджет на 2020 рік. Прийнято дохідну частину районного бюджету в розмірі 22567000 грн. та видаткову частину районного бюджету в розмірі 22567000 грн.
Затверджено Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради, а також затверджено фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради на І квартал 2020 року. Під час обговорення даних питань головою районної ради Боровським П.А. та директором КПН «Попільнянська лікарня» Березіною Л.Ф. було наголошено, що лікарня, засновником якої є районна рада, продовжує свою роботу, її закриття не планується; спільно з радами ОТГ, депутатами обласної ради районна рада та адміністрація працюватимуть над придбанням медичного обладнання та розширенням переліку медичних послуг лікарні.
Також на сесії прийнято план роботи районної ради на І півріччя 2020 року, затверджено тариф для комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг на експлуатаційні витрати (на утримання та обслуговування адмінбудинку) та прийнято рішення з питань комунальної власності.

Ви тут: Головна Новини Відбулася 34 сесія районної ради VІІ скликання