Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відбулася 32 сесія районної ради VІІ скликання

сесія районно ради

27 вересня 2019 року відбулася тридцять друга сесія районної ради VІІ скликання. У сесійній залі працювало 19 із 34 депутатів. У роботі ради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Адамчук Р.О., сільські та селищні голови, керівники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації.
           Розпочалася робота сесії з вручення Грамоти районної ради Шевчук Наталії Олександрівні, педагогу-організатору Камянської ЗОШ І-ІІ ступенів, за вагомий особистий внесок в культурно-освітній розвиток села, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 50 річчя від дня народження. Також були вручені грамоти військовим капеланом військової частини А 0409 Олександром Люшенком волонтерам Попільнянського району, а саме: голові Попільнянської районної ради Петру Боровському, директору ПСП «Сокільча» Євгенію Лозенку, заступнику директора ПСП «Сокільча» Віталію Лозенку, приватному підприємцю Наталі Гриценко та колективу Почуйківської громади за активну патріотичну громадянську позицію, небайдужість до майбутнього країни та за надання допомоги військовій частині А0409 у нелегкий для України та її Збройних Сил час.
        Депутати районної ради опрацювали 18 питань і прийняли відповідні рішення.


Заслухали інформації Коростишівської місцевої прокуратури та Попільнянського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Попільнянського району.
Внесли зміни та доповнення до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, на 2019 рік.
         Одноголосно прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Розподілено вільний залишок коштів районного бюджету в сумі 27710 грн., з них:
- відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Попільнянської районної державної адміністрації для КНП «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради на оцінку землі – 8000 грн.
- на виконання програми підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки – 13 710 тис. грн.
- надано субвенцію Попільнянській селищній раді на виконання Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом - 6000 грн.
Одноголосно прийнято питання комунальної власності.
Затверджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Кам’янка Кам’янської сільської ради Попільнянського району Житомирської області.
Підтримано клопотання Кам’янської сільської щодо внесення подання до Житомирської обласної ради про нагородження Наумця Василя Васильовича, директора ПСП «Кам’янка» Попільнянського району, відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» за особливі заслуги і особистий вклад у агропромисловий та соціальний розвиток Попільнянського району.
Прийнято звернення депутатів Попільнянської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної державної адміністрації щодо віднесення всіх населених пунктів Попільнянського району до майбутнього Житомирського району. Також депутати Попільнянської районної ради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2025 року.
Підтримано заяву депутата районної ради VII скликання Запольської С.Б. щодо дострокового припинення повноважень депутата районної ради за власним бажанням.

Ви тут: Головна Новини Відбулася 32 сесія районної ради VІІ скликання