Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відбулася 30 сесія районної ради VІІ скликання


25 квітня 2019 року відбулася тридцята сесія районної ради VІІ скликання. У сесійній залі працювало 23 із 34 депутатів. У роботі ради взяли участь голова райдержадміністрації Суботенко Р.В., заступник голови райдержадміністрації Адамчук Р.О., сільські голови, керівники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації.
        Депутати районної ради опрацювали 23 питання і прийняли відповідні рішення.
Заслухали інформацію Коростишівської місцевої прокуратури та інформацію Попільнянського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Попільнянського району за 2018 рік.
Прийнято Програми, які є актуальними для нашого району:

-         Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2019-2020 роки;
-         Програму розвитку Попільнянської ДПІ щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2019 - 2021 роки;
-         Програму територіальної оборони Попільнянського району на 2019 рік;
-         Програму забезпечення виконання судових рішень на 2019-2021 роки.

Також внесено зміни та доповнення до Програми підтримки комунального підприємства «Попільнянська центральна районна аптека № 58» на 2017-2020 роки, та до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, на 2019 рік.

         Одноголосно прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Розподілено вільний залишок коштів районного бюджету станом на 01.01.2019 в сумі 980060 грн., в тому числі:

1. а виконання комплексної Програми профілактики злочинності у районі на 2016-2020 роки;
2 На виконання районної комплексної цільової Програми територіальної оборони Попільнянського району;
3. Надано субвенцію Попільнянській селищній раді на придбання 534 доз туберкуліну для проведення реакції на манту дітям сіл Кам'янка, Красногірка, Паволоч та Липки;
4. Відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Попільнянської районної державної адміністрації на придбання тестових картріджів CIover A1 жителям   сіл Паволоч, Кам'янка, Липки, Красногірка, які хворіють на цукроквий діабет та на придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій;
5. Для виконання програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою;
6. Попільнянській районній раді на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря.

Призначено Матат Ію Костянтинівну керівником (завідувачем) комунального підприємства «Попільнянська центральна районна аптека №58» з укладенням контракту строком на п’ять років.

Призначено Березіну Лідію Федорівну директором комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» з укладенням контракту строком на п’ять років.

Затверджено штатний розпис КНП «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради на 2019 рік.

Утворено спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради.

Встановлено, що у 2020 році відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району до районного бюджету не здійснюватиметься.

Оголошено «сезон тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності державного підприємства «Попільнянське лісове господарство» та обмеженням господарської діяльності ДП «Коростишівський лісгосп АПК» (заборонено проведення санітарних рубок лісу) з 01 квітня по 15 червня на період 2019 – 2024 включно.

Розглянуто блок питань комунальної власності, по яких прийнято відповідні рішення.

Ви тут: Головна Новини Відбулася 30 сесія районної ради VІІ скликання