Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відбулася 29 сесія районної ради VІІ скликання

14 лютого 2019 року відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради VІІ скликання. У сесійній залі працював 21 депутат із 34 обраних. У роботі сесії ради взяли участь голова райдержадміністрації Суботенко Р.В., заступник голови райдержадміністрації Адамчук Р.О., сільські та селищні голови, керівники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації.

        Депутати районної ради опрацювали 18 питань порядку денного і прийняли відповідні рішення.

Заслухали звіт голови районної державної адміністрації Суботенка Р.В. про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та делегованих радою повноважень.
Голова Попільнянської районної ради Боровський П.А. доповів про роботу ради, проведену у 2018 році.

Прийнято Програми, які є актуальними для нашого району:
-         районну Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року;
-         Програму надання шефської допомоги військовим частинам А1262, А 1486 на 2019 рік.

Також внесено зміни та доповнення до Районної комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян на 2018-2022 роки та до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, на 2019 рік.

        Депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету на 2018 рік по доходах у сумі 189 232 897,98 грн., по видатках у сумі 190 341 996,03 грн., у тому числі:

по загальному фонду бюджету:
-        доходи у сумі 187 013 459,28 грн.,
-        видатки у сумі 187 069 731,92 грн.,
-        фінансування у сумі 6 925 213,95 грн.;

по спеціальному фонду бюджету: 
-        доходи у сумі 2 219 438,70 грн.,
-        видатки у сумі 3 272 264,11 грн.,
-        кредитування у сумі – 4 060 грн.,
-        фінансування у сумі 82 226,42 грн.

            Одноголосно прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Розподілено вільний залишок коштів районного бюджету станом на 01.01.2019 та залишки субвенцій і додаткових дотацій в загальні сумі 5503839 грн., які спрямовано на виконання комплексної Програми профілактики злочинності у районі на 2016-2020 роки, Програми надання шефської допомоги військовим частинам А 1262 та А 1486, для надання субвенції Попільнянській селищній раді на утримання КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Попільнянської селищної ради та фінансову підтримку програми розвитку спорту, на виконання районної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій району на 2016-2020 роки, на виконання Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, Попільнянській районній раді на оплату комунальних послуг, заробітну плату з нарахуваннями, придбання предметів та матеріалів, відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Попільнянської районної державної адміністрації на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам шкіл, на придбання комп'ютера для Кам'янської ЗОШ, для Попільнянської ЦРЛ на оплату енергоносіїв, КП "Трудовий архів" на заробітну плату з нарахуваннями, на виконання програми підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки, на виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року».

         Затверджено Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Попільнянської центральної районної лікарні до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради.

Затверджено Статут комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради.

Прийнято рішення про оголошення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради.

         Також, у зв’язку з закінченням контракту, оголошено конкурс на заміщення посади керівника (завідувача) комунального підприємства «Попільнянська центральна районна аптека № 58».

Передано безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району до комунальної власності Попільнянської селищної ради приміщення аптеки, що знаходиться в с.Ходорків, та матеріальні цінності.

Розглянуто питання комунальної власності.

Депутати районної ради підтримали звернення Скадовської районної ради Херсонської області до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства регіонального розвитку України щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи .

Ви тут: Головна Новини Відбулася 29 сесія районної ради VІІ скликання