Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відбулася 23 сесія районної ради VІІ скликання

04 травня 2018 року відбулася двадцять третя сесія районної ради VІІ скликання. У сесійній залі працювало 20 із 34 депутатів. У роботі ради взяли участь депутати Житомирської обласної ради Дідківський О.В., Мітніцький Ю.Г., голова райдержадміністрації Суботенко Р.В., заступник голови райдержадміністрації Адамчук Р.О., сільські та селищні голови, керівники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації, представник засобів масової інформації.
На початку засідання голова районної ради Боровський Петро Андрійович повідомив, що відійшов у вічність колишній депутат районної ради, людина, яка довгий час працювала на посаді директора Попільнянської гімназії Кравчук Віктор Дмитрович. Пам’ять Кравчука Віктора Дмитровича вшанували хвилиною мовчання.
        Депутати районної ради опрацювали 21 питання і прийняли відповідні рішення.
Голова Попільнянської районної ради Боровський Петро Андрійович нагородив відзнакою Попільнянщини «Гордість району» Мітніцького Юрія Георгійовича за особливі заслуги і особистий вклад у соціальний розвиток району. Дідківський Володимир Олександрович привітав Мітніцького Юрія Георгійовича з отриманою нагородою та відмітив, що це людина яка користується великим авторитетом в Житомирській обласній раді, завжди відстоює позиції та інтереси Попільнянського району. Від депутатської фракції ВО «Батьківщина» Мітніцького Юрія Георгійовича привітала Порхун Віра Андріївна.

Заслухали звіт керівника комунального підприємства «Попільнянська центральна районна аптека № 58» Матат Ії Костянтинівни про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.

        Прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Розподілено вільний залишок коштів районного бюджету станом на 01.01.2018:
1. На виконання програми ветеринарно-санітарних заходів по профілактиці та оздоровленню від африканської чуми свиней на території Попільнянського району – 13 000 грн.
2. Надано субвенцію обласному бюджету на співфінансування на придбання персонального комп’ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи – 26 290 грн.
3. Попільнянській районній раді на оплату послуг для проведення оплати за виготовлення технічних паспортів на будівлі Паволоцької та Липківської ЗОШ І-ІІІ ст. та виготовлення проектів землеустрою – 31 000 грн.
4. Надано «Інші субвенції з місцевого бюджету» Попільнянській селищній раді на фінансову підтримку утримання футбольної команди "Агролайф" - 100 000 грн. та на придбання 285 доз туберкуліну - 7 000 грн., на придбання оргтехніки та підключення до інтернету для Паволоцької АЗПСМ - 16 000 грн.
5. Відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Попільнянської районної державної адміністрації на виготовлення проектно-кошторисної документації на технічне переоснащення та реконструкцію котелень Паволоцької та Липківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 26 000 грн., на технічне переоснащення системи опалення котельні Липківської ЗОШ І-ІІІ ст. та на реконструкція котельні Паволоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 665 000 грн., на придбання мультимедійної дошки (3% співфінансування з райбюджету) – 1 500 грн., на придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій – 160 000 грн., на оздоровлення дітей Мохнацької ЗОШ І-ІІ ступенів в пришкільному таборі – 12 250 грн.
6. Програма фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою – 20 000 грн.

Затверджено план роботи Попільнянської районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

Прийнято рішення, що з 10.07.2018 Попільнянська районна рада виходить із складу засновників Мохнацької ЗОШ І-ІІ ступенів та передає права засновників Корнинській об’єднаній територіальній громаді, в зв’язку з тим, що 29 квітня відбулись додаткові вибори в Білківській сільській раді, відповідно села Білки та Мохначка увійшли до складу Корнинської об’єднаної територіальної громади.

Прийнято блок комунальних питань. Затверджено технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки землі на території Попільнянської селищної ради (за межами населеного пункту с. Попільня).

Прийнято два звернення депутатів Попільнянської районної ради щодо передачі об’єктів нерухомого майна, розташованих на території Попільнянського району Житомирської області (недобудоване приміщення аптеки та приміщення колишньої санепідемстанції) у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Попільнянського району та з питань медичної реформи.

Прийнято найболючіше рішення – припинення юридичної особи Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Попільнянської районної ради Житомирської області, шляхом її ліквідації з 01.08.2018 року. Голова райдержадміністрації Суботенко Роман Васильович запевнив, що по бажанню батьків буде організовано довіз учнів до Андрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів або до Попільнянської гімназії.

Ви тут: Головна Новини Відбулася 23 сесія районної ради VІІ скликання