Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Інформація про результати діяльності територіальної одиниці Коростишівської місцевої прокуратури у смт Попільня упродовж 2017 року (на виконання вимог ст. 6 Закону України «Про прокуратуру»)

  На сьогодні основні зусилля Коростишівської місцевої прокуратури зосереджені на попередженні вчинення кримінальних правопорушень, їх виявленні і припиненні, протидії корупційним проявам, судовому захисті економічних інтересів держави засобами представницького характеру.

Упродовж 2017 року в Попільнянському районі зареєстровано 549 кримінальних правопорушень (506 у 2016 році). Це на 7,8% більше як за аналогічний період минулого року. У цілому у Житомирської області спостерігається тенденція до зменшення кількості скоєних кримінальних правопорушень.

На території району протягом 12 місяців минулого року вчинено 7 особливо тяжких злочинів, що на 42% більше ніж у минулому (4 особливо тяжких злочини). Збільшилась кількість вчинених тяжких злочинів на 11,9 % та злочинів середньої тяжкості на 6,8 %. Зросла кількість вчинених злочинів невеликої тяжкості на 15,5 %.

У розкритих злочинах потерпілими є 82 осіб, у тому числі 4 - неповнолітніх, 5 осіб загинуло.

Упродовж 2017 року Коростишівською місцевою прокуратурою проведено 2 координаційні наради, на ній обговорено питання протидії злочинності у районах, забезпечення правопорядку, наголошено на допущених недоліках та прорахунках, розроблено спільні заходи до посилення цієї роботи.

Працівниками Попільнянського відділення поліції виявлено 84 осіб, які вчинили злочини, з них: 6 - неповнолітніх, 24- особи, які раніше вже вчиняли злочини, 18 - вчинили злочини у групі.

Коростишівською місцевою прокуратурою приділяється значна увага нагляду за додержанням вимог закону під час проведення оперативно-розшукової діяльності, насамперед питанням розшуку безвісно відсутніх осіб та осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду або ухиляються від відбування кримінального покарання.

Завдяки вжитим системним організаційним заходам спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення кількості розшуканих безвісти зниклих осіб та підозрюваних, які ухиляються від органів досудового розслідування. Розшукано 4 з 8 осіб, які переховувалися від органів досудового слідства та суду.  

Прокурорами упродовж вказаного періоду забезпечено процесуальне керівництво у 860 кримінальних провадженнях, що розслідувалися слідчими Попільнянського відділення поліції.

Слідчими органів поліції області у минулому році досудове розслідування закінчено у 411 кримінальному провадженні, з них 89 – шляхом скерування до суду обвинувального акта.

За спрощеними формами досудового розслідування до суду направлено 24 угоди, з них 10 – про визнання винуватості та 14 – про примирення.

Закрито у зв’язку з відсутністю події кримінального правопорушення та через відсутність складу кримінального правопорушення 318 кримінальних проваджень.

Залишок незакінчених кримінальних проваджень на 01.01.2018 становив 448 провадження.

Процесуальними керівниками надано письмові вказівки у 98 кримінальних провадженнях, що сприяло активізації проведенню по них досудового слідства.

Державне обвинувачення, здійснюється трьома працівниками Коростишівської місцевої прокуратури. Судами винесено 48 обвинувальних вироків, інші провадження знаходяться на розгляді.

До реальних видів покарань, пов’язаних з обмеженням особистої свободи засуджено 9 обвинувачених. Покарання у вигляді арешту судом не призначалось.

Звільнено від відбування покарання з випробовуванням 23 особи.

Судом розглянуто та затверджено 11 угод, з них 6 про визнання винуватості та 5 угод про примирення.

Виправдувальні вироки судами не виносилися.

Забезпечено участь у розгляді районним судом 6 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення.

За участі працівників прокуратури судами розглянуто 36 подань, пов’язаних з виконанням вироків.

Упродовж 2017 року Коростишівською місцевою прокуратурою у
смт. Попільня з метою захисту та реального поновлення порушених прав у інтересах держави заявлено 1 позов на загальну суму 181 тисячу гривень, який наразі перебуває на розгляді.

Реально виконано судове рішення, постановлене за позовом прокуратури з урахуванням минулих років на 3588 тис. грн.

При здійсненні наданих повноважень органами прокуратури особлива увага приділяється питанням додержання гарантованих Конституцією України та Конвенцією про права дитини захисту прав та інтересів дітей.

Вжитими спільними скоординованими заходами вдалося вплинути на рівень скоєних неповнолітніми або за їх участю кримінальних правопорушень, питома вага підліткової злочинності зменшилася на 33,3%.

Упродовж 2017 року на території району 6 неповнолітніх вчинили
4 кримінальних правопорушення, з них 2 тяжких кримінальних правопорушення (ч. 1 ст. 121, ч. 3 ст. 185 КК України), 1 середньої тяжкості (ч. 2 ст. 185 КК України) 1 – невеликої тяжкості (ч. 1 ст. 296 КК України).

За вказаний період розглянуто 82 звернення фізичних та юридичних осіб, з яких 37 направлено у інші відомства, у 38 – надано роз’яснення, 3 відхилено, 4 задоволено.

Колектив Коростишівської місцевої прокуратури у смт. Попільня і надалі прикладатиме максимум зусиль до ефективної реалізації своїх конституційних функцій, спрямованих на захист прав і свобод людини, а також загальних інтересів суспільства та держави.

 

Перший заступник керівника
Коростишівської місцевої прокуратури                                    С. Гордієнко

 

Ви тут: Головна Новини Інформація про результати діяльності територіальної одиниці Коростишівської місцевої прокуратури у смт Попільня упродовж 2017 року (на виконання вимог ст. 6 Закону України «Про прокуратуру»)