Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Відбулася двадцять перша сесія районної ради VІІ скликання

16 лютого 2018 року відбулася двадцять перша сесія районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 23 депутати із 34 обраних. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Суботенко Р.В., заступник голови райдержадміністрації Адамчук Р.О., сільські та селищні голови, керівники управлінь, відділів, секторів та служб райдержадміністрації, представник засобу масової інформації.

На початку засідання голова районної ради П.А. Боровський повідомив, що в період між сесіями, 07.01.2018 року раптово відійшов у вічність депутат районної ради Вибойчик Олександр Федорович. Пам’ять Олександра Федоровича вшанували хвилиною мовчання.

        Депутати районної ради опрацювали 23 питання і прийняли відповідні рішення.

Голова Попільнянської районної ради Боровський П.А. доповів про роботу ради, проведену у 2017 році.

Заслухано звіт голови районної державної адміністрації Суботенка Р.В. про виконання Попільнянською РДА делегованих повноважень та стан розвитку району за 2017 рік.

Перший заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури Гордієнко С.В. проінформував про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Попільнянського району за 2017 рік.

Прийнято Програми, які є актуальними для нашого району:
-         Програма економічного і соціального розвитку району на 2018 рік;
-         Програма ветеренарно-санітарних заходів по профілактиці та оздоровленню від африканської чуми свиней на території Попільнянського району на 2018-2021 роки;
-         Програма зайнятості населення на період до 2020 року.

Також внесено зміни та доповнення до Програми підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки та до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, на 2018 рік.

        Депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік по доходах у сумі 224 402 857,14 грн., по видатках у сумі 231 325 410,85 грн
             Одноголосно прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Прийнято 4 питання комунальної власності, одне з яких – це передача приміщення колишнього інфекційного відділення з балансу Попільнянської центральної районної лікарні до комунальної власності Попільнянської об’єднаної територіальної громади.

Затверджено Статут Попільнянської центральної районної лікарні в новій редакції.
Створено спостережну раду при Попільнянській центральній районній лікарні, метою діяльності якої є сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні центральною районною лікарнею.

Оголошено «сезон тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності державного підприємства "Попільнянське лісове господарство", у відповідних кварталах заборонено проведення санітарних рубок лісу в період з 01 квітня по 15 червня 2018 року.

            Депутати районної ради підтримали звернення депутатів Попільнянської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної державної адміністрації щодо передачі з державної власності у комунальну власність Попільнянської селищної об'єднаної територіальної громади майнового комплексу ДП «Попільнянський райавтодор» та транспортних засобів.

Ви тут: Головна Новини Відбулася двадцять перша сесія районної ради VІІ скликання