Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Депутати сільських та об’єднаних територіальних громад Попільнянського району порушують вимоги антикорупційного законодавства

Коростишівською місцевою прокуратурою упродовж 2017 року забезпечено участь у розгляді 3 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) та 1 протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1, 2 ст. ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови  зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Однак,  деякими депутатами сільських та об’єднаних територіальних громад  Попільнянського району всупереч вимог Закону України «Про запобігання корупції» несвоєчасно без поважних причин подано декларації про доходи за 2016 рік. 

За наслідками розгляду указаних протоколів  винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

У зв’язку із викладеним, Коростишівська місцева прокуратура закликає суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення до належного виконання антикорупційного законодавства України. 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 172-6 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  

Перший заступник керівника
Коростишівської місцевої прокуратури
молодший радник юстиції                                                         С.В. Гордієнко 

Ви тут: Головна Новини Депутати сільських та об’єднаних територіальних громад Попільнянського району порушують вимоги антикорупційного законодавства