Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Вітання до Дня Незалежності України

День Незалежності

Шановні жителі Попільнянщини!

    Від імені Попільнянської районної ради та від себе особисто сердечно вітаю вас із найбільшим державним святом – Днем Незалежності України! Ми підійшли до цього дня за дуже непростих обставин. Сьогодні кожному громадянину України доводиться складати іспит на патріотизм, любов до Батьківщини та свого народу. Нині ніхто не може бути байдужим до того, що відбувається в державі. Перед нами постали найсерйозніші за всі роки незалежності випробування. Від нашої згуртованості, рішучості, свідомої державницької позиції залежить майбутнє країни. Щиро вірю, що разом ми зможемо гідно відповісти на всі виклики сьогодення, подолаємо труднощі, а всі випробування, які випали на долю нашого народу, зроблять нас більш згуртованими і мудрими, що над єдиною соборною Україною буде мирне небо, а ми пишатимемось тим, що є громадянами сильної європейської держави.
Бажаю вам міцного здоров’я, великого особистого щастя, успіхів, злагоди і благополуччя. Нехай у ваших оселях завжди буде затишок і достаток, а в Україні панують мир та спокій.

З повагою

Голова районної ради
Петро Андрійович Боровський

Ви тут: Головна Новини Вітання до Дня Незалежності України