Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

168 Про внесення змін до контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Девʼята сесія                                                                                        VІІ скликання

 від  22.07.2016       № 168

 Про внесення змін до
 контрактів з керівниками 
комунальних підприємств, 
установ

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до контракту з головним лікарем Попільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради Хворостовським Миколою Едуардовичем, шляхом укладання додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 1).

2. Внести зміни до контракту з головним лікарем Попільнянської центральної районної лікарні Попільнянської районної ради Березіною Лідією Федорівною, шляхом укладання додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 2).

3. Внести зміни до контракту з начальником комунальної установи «Трудовий архів» Бойком Михайлом Івановичем, шляхом укладання додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 3).

4. Внести зміни до контракту з керівником комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг Малюком Олександром Михайловичем, шляхом укладання додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 4).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Корпан О. А.

 

 Голова ради                                                                             П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 9 сесія VII скликання 168 Про внесення змін до контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ