Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

142 Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою на 2016 рік

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ята сесія                                                                                  VІІ скликання

від  22.07.2016       № 142

Про внесення змін до Програми фінансового
забезпечення функціонування Попільнянської
районної державної адміністрації для виконання
та реалізації повноважень, делегованих
Попільнянською районною радою на 2016 рік

          Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання районної державної адміністрації, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 04.12.2015 № 22, зі змінами внесеними рішеннями районної ради від 03.03.2016 року № 69, від 26.05.2016 № 117, а саме:

 1.1. Абзац 8 розділу І «Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма» викласти у такій редакції:

 «Виконання даних заходів потребує певних матеріальних витрат. Виходячи із річного та помісячного розпису державного бюджету на 2016 рік, затвердженого Житомирською обласною державною адміністрацією на здійснення повноважень виконавчої влади Попільнянській райдержадміністрації доведений обсяг загального фонду в сум 4, 571 млн. грн., з них по 2210 – 21,9 тис. грн., 2240 – 49,7 тис. грн. Фінансування видатків на забезпечення райдержадміністрації паливно-мастильними матеріалами, запасними частинами до автомобілів, канцелярськими товарами, приладдям, обслуговуванням оргтехніки, компенсації витрат на заробітну плату та утримання (обслуговування) приміщень  вкрай недостатнє. Забезпечення потреби в коштах на утримання Попільнянської райдержадміністрації та її структурних підрозділів на 2016 рік здійснюється в межах фінансових можливостей районного бюджету».

 1.2. Додаток 1 до Програми викласти в новій редакції  (додається).

2. Управлінню фінансів районної державної адміністрації забезпечити фінансування заходів, пов’язаних з реалізацією положень Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

  

Голова ради                                                                              П. А. Боровський     

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 9 сесія VII скликання 142 Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою на 2016 рік