Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

147 Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та районного бюджету на 2016 рік в І півріччі 2016 року

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Девʼята сесія                                                                                        VІІ скликання

 від  22.07.2016       № 147

 Про хід виконання Програми
економічного і соціального розвитку
району на 2016 рік та районного бюджету
на 2016 рік в  І півріччі  2016 року

          Заслухавши інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та районного бюджету на 2016 рік в І півріччі 2016 року, відповідно до  п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради,  районна рада

 ВИРІШИЛА:

        1. Інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та районного бюджету на 2016 рік в І півріччі 2016 року взяти до відома.

         2. Управлінню фінансів районної державної адміністрації здійснювати фінансування заходів в межах коштів, передбачених Програмою.

         3. Районній державній адміністрації продовжити роботу по забезпеченню виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та районного бюджету на 2016 рік.

         4. Сільським та селищним радам забезпечити виконання власних програм економічного та соціального розвитку територій, посилити роботу по виконанню доходної частини місцевих бюджетів.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                              П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 9 сесія VII скликання 147 Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та районного бюджету на 2016 рік в І півріччі 2016 року