Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

123 Про надання дозволу на оренду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Восьма сесія                                                                        VІІ скликання

 від 26.05.2016 № 123

Про надання дозволу на
оренду комунального майна

Відповідно до статтей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання Попільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради, сектору культури Попільнянської райдержадміністрації, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Попільнянському центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради на передачу в оренду Попільнянській центральній районній аптеці № 58 частини приміщення амбулаторії площею 36,2 кв.м. за адресою: вул. Миру 46, с. Почуйки, Попільнянського району,терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік для розміщення аптеки № 2.

2. Надати дозвіл сектору культури Попільнянської райдержадміністрації на передачу в оренду ФОП Юзвенко Аллі Василівні (посезонне користування з 01 травня по 31 жовтня) танцювальний майданчик площею 355,3 кв.м., який розміщений за адресою: смт Попільня для проведення видовищно-розважальної діяльності, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 25% від оціночної вартості майна.

3. Попільнянському центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради, сектору культури Попільнянської райдержадміністрації укласти договори оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках, відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
     Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації у відділ з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                  П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 8 сесія VIІ скликання 123 Про надання дозволу на оренду комунального майна