Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

122 Про списання комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Восьма сесія                                                                           VІІ скликання

від 26.05.2016 № 122

Про списання
комунального майна

 Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Попільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл Попільнянському центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради на списання корпусу лікувального, балансовою вартістю 23336,00 (двадцять три тисячі триста тридцять шість) грн. та туалету, балансовою вартістю 901,00 (дев’ятсот одна) грн., розташованих за адресою:  вул. Миру, 46, с. Почуйки, Попільнянський район.

 2. Попільнянському центру первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради провести списання відповідно до Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району та в місячний термін надати акт на списання відділу з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Корпан О. А.

 

Голова ради                                                                               П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 8 сесія VIІ скликання 122 Про списання комунального майна